Join Us Facebook

02Сер

Завітайте на нашу сторінку на Facebook. Ми чекаємо на ваші лайки!

Новини, Новини порталу

Переважна більшість читачів нашого порталу не знають про існування нашого офіційного представництва “Мережа сайтів для сільських/селищних рад і Україні” у Facebook.

2019 08 20 рассылка фб

І якщо ви теж не знали, то доводимо до вашого відома, що в нас є власна сторінка на Facebook. Вона була створена давно, але як то кажуть “сапожник без сапог” і нарешті в нас з’явилася людина, яка буде нею займатися.

Якщо ви іронічно посміхаєтесь на ці слова, тоді, мабуть, знаєте про таку халепку з власного досвіду.

Ліричний відступ

Сторінка VS Група у Facebook. Чому саме обрано формат Сторінки?
Основна дилема, яка постає перед українським користувачем (і ми звісно в цих рядах), який потрапив до Фейсбуку вперше – що обрати для просування свого проекту, сторінку чи групу?

З групами у соціальних мережах знайомі всі, хто зареєстрований хоча б у одній із них. Групи у Facebook по суті нічим не відрізняються від груп більш звичного для української та російської аудиторії груп вКонтакте. Це спільнота, в якій люди можуть спілкуватися одне з одним, обмінюватися інформацією та взаємодіяти (але тільки в рамках визначеної теми чи ідеї).

Сторінки – поняття переважно нове для української аудиторії. Основна їх відмінність від груп полягає у відкритості та загальнодоступності. Використовуються сторінки в основному організаціями чи окремими особами, як відкриті джерела для всіх, кого так чи інакше цікавить тема сторінки (прихильників, вболівальників, клієнтів, читачів тощо). Простіше кажучи, сторінка – це блог всередині Facebook.

Ми дуже потребуємо вашої підтримки, лайків та поширення нашої сторінки на ваших. Це буквально 10 секунд вашого часу: перейти за цим посиланням і натиснути “Подобається/Like”.

Join Silrada Facebook

 

Відтепер всі новини та корисну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування та актуальних оновлень нашого порталу SILRADA.ORG та порталу для територіальних громад та ОТГ  GR.ORG.UA   читайте також на нашій сторінці у ФЕЙСБУК.

                     Підписуйтесь на сторінку та слідкуйте за новинами!