інфографіка 06 2020

24Лип

Скільки людей відвідали ваш сайт? Лідери за показниками Гугл Аналітикс серед учасників порталу Silrada.org

Новини, Новини порталу

Скільки людей відвідує ваш сайт? Відвідуваністю сайту називають показник, який підраховує кількість людей, які прийшли на нього і перебувають там деякий час. Завдяки цим даним можна дізнатися, наскільки сайт популярний серед відвідувачів і скільки людей відвідує той чи інший розділ. Дана інформація дуже корисна для власників сайту.

Учасники порталу Мережа сайтів для сільських рад та громад, не виключення. Тому таке питання ставить собі кожен керівник, чи відповідальна за цю галузь особа, яка вболіває за доступність, інформативність, відкритість та цікавість свого ресурсу.

Навіть якщо у вас унікальний та сучасний сайт з мега дизайном, це не гарантує що ресурс буде привабливим для відвідувачів. Щоб сайт був дійсно успішним, потрібно серйозно зайнятися його наповненням, просуванням в соц.мережах та інших ресурсах.

Ось деякі показники, які варто відстежувати в Google Analytics:

  • Користувачі
  • Середня тривалість перебування на сайті
  • Показники відмов
  • Джерело трафіку
  • Топ-сторінки
  • Місцезнаходження відвідувачів
  • Пристрої, з яких заходять відвідувачі

Ми пропонуємо переглянути сайти лідерів, які дійсно працюють над своїм ресурсом. Розрив по показниках з іншими радами, учасниками значний.

Для розуміння масштабу цих показників, заважимо, що середня кількість користувачів складає 600-1000 користувачів, за такий же період. 

Період січень-червень 2020 року, тобто 6 місяців. Знайомтесь це:

інфографіка 06 2020

1.Боратинська об’єднана громада

Сайт (створено у 2018 році):  https://boratyn.silrada.org/ 
Луцький район, Волинська область
Користувачів 40954 (нові 37543)

-з ПК 9276
-з мобільного 31289
-з планшету 464
сеанси 89131

1місце фб боратинська

2. Великосеверинівська громада (сайт створено в 2016)
Сайт (створено у 2016 році): https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/
Кропивницький район, Кіровоградська область
Користувачів 31542 (нові 31046)-з ПК 19790
-з мобільного 18258
-з планшету 427
сеанси 38475

2місце фб велсеверин

3. Первозванівська об’єднана територіальна громада

Сайт (створено у 2018 році): https://pervozvanivka.silrada.org/
Кропивницький район, Кіровоградська область
Користувачів 6854 (нові 6557)

-з ПК 2986
-з мобільного 3780
-з планшету 87
сеанси 10672

3місце фб первозванівка


Інформаційна довідка:

Користувачі – ці показники дають вам уявлення про те, скільки людей заходить на ваш сайт, тобто загальну кількість відвідувачів. Такі цифри є важливими, адже вони вказують на ефективність вашої маркетингової стратегії. Також можна дізнатися яка частка користувачів є новими користувачами, а яку частку займають відвідувачі, що повернулися.

Користувачі не дорівнюють люди, але це важливий базовий показник. А наша мета, не глибокий аналіз, а поверхневий, суто інформативний.

Сеанси (вони ж – сесії, відвідування). Коли користувач заходить на сайт, починається сеанс. Читач може зайти на сайт кілька разів на день. “Кількість сеансів на користувача” – це те, скільки разів читач заходить почитати новини.

Пристрої, з яких заходять відвідувачі. Зараз дуже популярним стало користуватись планшетами, смартфонами та іншими мобільними пристроями. В розділі «Огляд» Google Analytics ви побачите кількість відвідувачів, які заходять до вас через один з трьох видів пристроїв: десктоп, планшет чи мобільні. Крім того, важливим фактором є також інформація про бренд телефону або планшету, оскільки різні девайси мають дещо різні розміри екрана та характеристики браузера.

Здається, що за допомогою інструментів Google Analytics, ви можете знати абсолютно все про своїх відвідувачів. В будь-якому випадку, необхідно відстежувати принаймні деякі показники сайту. Ці надзвичайно важливі дані можуть допомогти вам залучати більше трафіку.

“Хто всі ці люди”

Зважаючи на те, яку аудиторію вам потрібно охопити, зверніть увагу, хто відвідує ваш сайт, звідки ці відвідувачі і чим цікавляться. Але це тема, іншого рейтингу.