01Сер

Що потрібно знати українцям про нові правила від Кабміну.Оформлення субсидій

Новини, Субсидії

Постановою Кабміну від 27.04.2016 № 319 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України” внесено суттєві зміни до порядку надання субсидій населенню.

Не встигли вивчити попередні правила надання субсидій – вже з’явились нові. Здається, останні два роки люди тільки тим і займаються, що збирають довідки і стоять в чергах в соцзахисті.

У зв’язку з цим змінилися деякі опції при її призначенні та нарахуванні – із травня 2016 року необхідно провести перерахунок чинних субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг.

Списки осіб, які отримують субсидію й мають право на пільги, необхідно передати організаціям, що надають послуги ЖКГ. Якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків.

266186_2

Відповідні списки надаватимуться постачальникам послуг щомісяця. Якщо субсидія призначається на наступний період із квітня 2016 року, вартість послуг у квітні береться з урахуванням пільг.

– двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку першої групи;

– трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку другої групи;

– чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку третьої групи.

Джерело: УкрМедіа