Oplata

04Вер

Оформлення паспорта тепер можливо оплатити через Інтернет

Новини

З 3 вересня 2018 року на сайті ДМС України запроваджено новий онлайн сервіс «Форма оплати онлайн». 

Отож, громадяни, які бажають отримати послуги з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з мінімальними витратами часу перебування у підрозділах ДМС , можуть попередньо зареєструватись в «електронній черзі», обравши для себе зручний час та дату відвідування підрозділу, а також одночасно сплатити кошти за обрану послугу за вказаними на сайті реквізитами, користуючись підказками. Сервіс доступний на офіційному веб-сайті Державної Міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

Порядок роботи сервісу

Заповніть форму, дотримуючись підказок.

Після постановки в чергу Вам надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому.

Увага! Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше). Оплатити послуги можна у будь-якому банку.

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

ВАЖЛИВО! Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки надається виключно за місцем проживання і на сьогоднішній день доступна лише для громадян, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.

У разі неможливості доступу до веб-сайту ДМС або відсутності вільних місць в онлайн черзі можна скористатися іншими видами запису в електронну чергу безпосередньо в територіальних підрозділах ДМС.